Ümitköy İşitme Cihazı


Ümitköy işitme cihazı
 firmalarının kaliteli hizmet sunması oldukça önem arz etmektedir. Ümitköy, Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir. Mahalle, çeşitli sosyal olanaklara, alışveriş merkezlerine, birçok okul, sağlık kuruluşlarına ev sahipliği yapmaktadır.

En iyi işitme cihazı firması ümitköy denilince akıllara yakın semtlerde yer alan kaliteli işitme cihazı merkezleri de gelmektedir. Çankaya ilçesine bağlı Mustafa Kemal Mahallesi’nde yer alan işitme cihazı merkezimiz kaliteli hizmet verme konusunda kendini kanıtlamıştır. Ümitköy’de ikamet eden işitme kayıplı bireylerin birbirine tavsiye ettiği işitme cihazı merkezi haline gelmiştir.

İşitme kaybı yaş ortalamasının yüksek olduğu bölgelerde yaygın olarak görülmektedir. Ümitköy hem yaş ortalamasının hem de işitme kayıplı birey sayısının yüksek olduğu bir bölgedir. Bu sebeple Ümitköy işitme cihazı merkezi ihtiyacının da olduğu bir semttir. Bu semtte ikamet edenler, kaliteli hizmete çokça önem vermektedir. İşitme cihazı satışı ve uygulaması yapan merkezimiz Ümitköy’e hizmet vermektedir. İşitme kaybı yaşayan bireyler için en önemli başlıklar kaliteli hizmet ve iyi bir işitme deneyimidir. Ümitköy işitme cihazı merkezinde çalışan işitme uzmanının bilgi ve deneyiminin yeterli düzeyde olması gerekmektedir. Odyolog tarafından seçilen ve ayarlanan işitme cihazları, hastaların hayat kalitesi önemli bir role sahiptir.

İşitme Kaybı

İşitme kaybı, ülkemizde yaygın görülen sağlık problemidir. Her yaş grubundan insanı etkileyen işitme kaybı müdahale edilmedikçe kelimeleri anlamakta güçlük çekmemize sebep olmaktadır. Eğer işitme cihazı kullanımı ertelenirse duyuyorum ama anlamıyorum şeklindeki şikayetler artmaktadır. İşitme cihazları, işitme kaybı yaşayan bireylerin kelime anlama skorlarının toparlanmasına yardımcı olur. Ümitköy’de işitme cihazı satışı yapan firmalar, uzman kadrosuyla işitme sağlığı konusunda en iyi hizmeti sunmaktadır. İsviçre menşei işitme cihazlarımızla sunduğumuz hizmetimiz ve aldığımız geri bildirimler bizim için oldukça önemlidir

İşitme Cihazı Merkezi Ümitköy

Merkezimiz, Ümitköy’deki vatandaşlara kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir. İşitme cihazı satışı ve uygulaması konusunda uzun yıllardır deneyim sahibi olan uzman kadromuzla hizmet veriyoruz. Ümitköy işitme cihazı merkezleri olarak kalitenin öneminin farkındayız. Ümitköy işitme cihazı merkezi konusunda halen talebin olduğu bir semttir. Kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını anlamak ve onlara en uygun çözümleri sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştirmekteyiz. İşitme cihazı satış ve uygulamasında ürün kalitesi ile marka bilinirliği, satış sonrası destek ve güvenilirlik bizim için en önemli unsurlardır. Bu nedenle, dünya çapında en tanınmış marka olan Phonak ile çalışmaktayız.

Ümitköy’de işitme cihazı satın almak isteyen bireyler için yakın konumda olan firmamız, kullanıcı memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Ümitköyde işitme sorunu yaşayan bireyler için en önemli unsur işitme cihazı merkezinin hizmetidir. Bu nedenle, firmamızda uzman odyologlar bulunmaktadır. Danışanlarımıza sessiz kabinde detaylı odyolojik testleri yaparak işitme kaybı seviyesini belirler ve onlara en uygun işitme cihazını deneriz. Ayrıca, işitme cihazlarının kullanımı ve bakımı konusunda da kullanıcılarımıza detaylı bilgiler sunarız.

Merkezimizin hizmetleri arasında işitme cihazı satış ve uygulamasının yanı sıra, kulak kalıbı, kulak tıkacı, işitme cihazı tamiri ve bakımı da bulunmaktadır. İşitme cihazlarınızın düzenli olarak bakımının yapılması, uzun ömürlü ve keyifli bir kullanım sağlamaktadır. Distribütör firmamızın sağlamış olduğu uzman teknisyenler sayesinde hızlı, kaliteli ve güvenilir bir işitme cihazı tamir hizmeti sunmaktayız.

İşitme Cihazı Markaları Ümitköy

 • Phonak İşitme Cihazı
 • Oticon İşitme Cihazı
 • Widex İşitme Cihazı
 • Resound İşitme Cihazı
 • Hansaton İşitme Cihazı
 • Signia İşitme Cihazı

İşitme Cihazı Merkezleri

Ümitköy’de işitme cihazı satışı yapan firmalar, kullanıcı odaklı hizmet anlayışıyla ilerleme kaydedebilirler. Kaliteli işitme cihazlarımızla ve işitme uzmanlarımızla kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutmaya odaklıyız.  İşitme sorunu yaşayan bireylerin yaşam kalitesini arttırmayı hedeflemekteyiz. İşitme cihazı denemek veya işitme kaybınızla ilgili sorularınıza cevap bulmak için sizleri Ümitköy’e yakın olan işitme cihazı merkezimize davet ediyoruz. Hem kulak arkası hem de görünmeyen işitme cihazları denemek için randevu alın.

İşitme Cihazı Firmaları

 1. Klinik İşitme Cihazları
 2. İdis İşitme Cihazları
 3. Maxtone İşitme Cihazları
 4. Elif İşitme Cihazları
 5. Doruk İşitme Cihazları

Bir yanıt yazın

Mustafa Kemal Mah. Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Cad. No:31/7 Çankaya/Ankara (Kentpark-Cepa AVM arkası)

Hızlı Erişim

Bizi Takip Edin

© 2024 · Klinik İşitme. Tüm hakları saklıdır.