Phonak İşitme Cihazı Ne Kadar ?

Phonak İşitme Cihazı Ne Kadar ?

Phonak işitme cihazlarının fiyatları model ve teknik özelliklere göre değişebilir. Çeşitli Phonak işitme cihazı modelleri bulunmaktadır ve her biri farklı fiyat aralıklarında yer almaktadır.

Phonak işitme cihazlarının fiyatları, işitme cihazının teknolojik seviyesi, işitme kaybının derecesi, ek özellikler ve hastanın ayırt etme skorlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ayrıca, su geçirmeyen işitme cihazları ve şarjlı işitme cihazları gibi ek özellikler de işitme cihazlarının fiyatlarını belirleyebilir.
Fiyat bilgisi almak için bir işitme uzmanı veya Phonak yetkili satıcısı ile iletişime geçmeniz en doğru yol olacaktır. İşitme uzmanı, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olan Phonak işitme cihazı modellerini size sunabilir ve fiyat konusunda daha fazla bilgi sağlayabilir.

Eğer işitme testiniz yok ise işitme cihazı Ankara merkezleri içerisinde detaylı işitme testi yaptırabileceğiniz merkezimizde tüm işitme testleriniz detaylı bir şekilde yapılmakta ve size uygun işitme cihazı uzmanımızca belirlenmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mesaj Gönder
Merhaba, İşitme Klinik olarak size yardımcı olmak için buradayız. Mesaj gönder butonuna tıklayarak hemen bize ulaşın.