Phonak Audéo™ Lumity

Lumity ile sohbetler artık daha canlı

Geliştirilmiş konuşma anlama için benzersiz Phonak SmartSpeech™ Teknolojisine sahip Audéo Lumity karşınızda. Etrafınızdaki sohbetlere tamamen dahil olun ve birçok durumda daha kolay işitmenin keyfini çıkarın.

Çeşitli renklerde mevcuttur

Sizin için doğru çözüm

Audéo L-R

Kanal İçi Alıcı (RIC)

Audéo L-RT

Telecoil ile Kanal İçi Alıcı (RIC)

Audéo LifeTM Lumity

Kanal İçi Alıcı (RIC)

SmartSpeech Teknolojisi nedir?

SmartSpeech Teknolojisi, işitme kaybı yaşayan kişilere yönelik olarak çeşitli dinleme ortamlarında geliştirilmiş konuşma anlama ve daha az dinleme eforu avantajlarını sunmak üzere tasarlanmış benzersiz bir özellik koleksiyonudur1.

Çevrenizdeki dünyayla bağlantı kurun

Phonak Lumity, iOS® ve Android™ akıllı telefonlara, TV’lere, Roger cihazlara ve kablosuz aksesuarlara bağlantı sağlar.

Evrensel bağlantı, Phonak Lumity işitme cihazlarınızın en sevdiğiniz cihazlara sorunsuz bir şekilde bağlanmasını sağlar. Gerçek eller serbest aramalar yapın ve sekiz adede kadar Bluetooth® özellikli cihazı eşleştirin. Bu cihazlardan ikisi aynı anda bağlanabilir.

Phonak Audéo Life™ Lumity

Dünyanın ilk su geçirmez* şarj edilebilir işitme cihazının ikinci nesli olan bu cihaz, ½ metre tatlı su, havuz suyu veya tuzlu suya daldırılabilir.Fiziksel olarak zorlayıcı ortamlarda dahi konuşmaları anlamak isteyen veya yoğun aktivitelere karşı dayanıklı bir işitme cihazı arayışında olan kişiler için ideal çözümdür. Daha da güvenle işitin!

Şarj seçenekleri

Phonak Charger Ease

Audéo L-R ve RT işitme cihazlarını sadece üç saatte şarj eder. Siz de böylece tüm gün işitmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Phonak Charger Case Go™

Audéo Life işitme cihazlarını hareket halindeyken 3 defaya kadar şarj etmek için özel olarak tasarlandı.

Phonak Life Charger

Audéo Life için tasarlandı; sabit kullanım için endüktif şarj teknolojisi.

Sağlığınızı izleyin

myPhonak app sayesinde, işitme cihazlarınızın kontrolü her an her yerde elinizde. Ayrıca sağlık verilerinizi izlemenizi de sağlar. myPhonak app, gerçek anlamda kişiselleştirilmiş bir işitme deneyimi için kliniğiniz ile doğrudan bağlantı kurmanıza bile olanak sağlar.

Mustafa Kemal Mah. Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Cad. No:31/7 Çankaya/Ankara (Kentpark-Cepa AVM arkası)

Bizi Takip Edin

© 2024 · Klinik İşitme. Tüm hakları saklıdır.